Pojďme se věnovat celostní péči o Vaše tělo i duši

Sužují Vás:

  • bolesti hlavy, které se dlouhodobě nelepší,
  • bolavá záda, ramena,
  • žaludeční či, zažívácí potíže,
  • PMS, poruchy cyklu,
  • akné, ekzémy, alergie,
  • oči, které palí a slzí,
  • starosti, o kterých byste si rád(a) popovídal(a) a rozuzlil(a) je,
  • nedostatek inspirace,
  • přetrvávající únava,
  • další překážky ke spokojenému životu?

Ať Vás již něco trápí právě teď či dlouhodobě, pokud potřebujete přijít na kloub příčině a možnému způsobu zlepšení celé situace, či chcete trápení předejít a jste rozhodnuti o sebe aktivně pečovat, ozvěte se.

Můžeme se zaměřit na životosprávu, tělesné, komunikační či vztahové problémy.

Nabízím Vám bezpečný prostor pro ujasnění si myšlenek a nalezení způsobu jak změnit dosavadní postoje a zvyky tak, aby Vám bylo dobře.

Veškeré postupy jsou Vám šité na míru a úspěch záleží především na Vašem odholání se vymanit z pomyslného bludiště.

O mně

Koučka, facilitátorka, terapeutka, průvodkyně, cestovatelka, přítelkyně ... jednoduše vše, k čemu mne srdce vede.

Směs osobních prožitků, průšvihů, studií, mezinárodních pracovních zkušeností nejen v oblasti rozvoje osobnosti, koučinku, školení či facilitace a desítka let života v zahraničí, jsou mi nenahraditelným zdrojem poznání, zkušeností a energie, od kterých se odrážím. Cestou nekonečného vzájemného sdílení a učení jsem dospěla k názoru, že sny nemusí být jen náplní dovolené či řádky na rostoucím seznamu přání, ale hnací silou na zvolené osobní cestě. Najít ji je na nás, a tak jsem se ocitla na cestě koučinku a celostní terapie, abych mohla k mnohdy duševním okruhům řešených v koučinku nabídnout vhled i do témat tělesných.

Ráda Vám budu oporou k nalezení Vaší osobní cesty, potřebné životní energie a vhodných řešení k tomu, aby Vám bylo dlouhodobě báječně.

profil photo

Masérka pro sportovní a rekondiční masáže: Relax Image Praha 2003
Personal & Business Coaching, The Irish Lifecoach Institute, Irsko 2009
Career Coaching: The Irish Lifecoach Institute, Irsko 2009
Reiki 1. stupně Shoden: Altía, Chile 2011
NLP: Inpact, Chile 2012
Kineziologie One Brain, 1. a 2. stupně (Romana Šlezarová, Lada Říhová)
Tradiční čínská medicína: Akademie tradiční čínské medicíny, Brno 2020 - 2023 (MUDr. Alexandra Vosátková, MUDr. Jana Nezvalová)
Nenásilná komunikace: KoLibri Brno 2022
Akupunktura: Akademie tradiční čínské medicíny, Brno 2021 - 2023 (MUDr. Alexandra Vosátková)
Pulzová diagnostika Shen Hammer, 1. škola TCM, Praha 2023
PČM, Pavel Heger, Brno 2023 - 2024

Nabízím

Koučovací setkání jsou rozhovory, při kterých si klademe otázky a hledáme odpovědi, inspiraci, změny, možnosti, postoje, osvobození na základě důvěry ve skutečnost, že odpovědi co potřebujeme, známe, je však nutné je vyslovit, přetvořit v rozhodnutí a zrealizovat.
Často nám chybí odhodlání, nevíme kde začít, kde najít oporu a energii. Motáme se v představách a očekáváních jako v bludišti. Čekáme, že změny přijdou zvenčí a vše bude plynout, ale ejhle, přichází náraz, šok, zklamání. Sama jsem si otestovala na vlastní kůži co to znamená a rozhodla se změnit přístup. V našich setkáních Vám chci umožnit podobným nárazům předejít. Nebo se Vám ve Vašem bludišti libí?
Celostní terapie, leckterý nešvar má základ v pocitech, emoce nás hýbou vpřed, ale hlava je bohužel opomíjí a velí dál. Potlačujeme sami sebe, zatínáme a táhneme. Nevnímáme varovaní dokud se neprojeví tělěsný problém, akutní či chronický. Nasadíme léky a jedeme dál, vůbec nás nenapadne se zastavit a zeptat, proč mám tento problém? Co dělám špatně? Celostní terapie bere v potaz příčinu i důsledek a cílí na navrácení rovnováhy. Krok za krokem odkrývá zákoutí bludiště a vede k jeho východu. Učí převzít zodpovědnost za to, jak se máme. Jakmile pochopíme základní princip vlastního fungování, dokážeme neduhům předcházet a být sám(a) sobě oporou. Najdete-li odhodlání a trpělivost, můžeme se vydat na cestu.
Semináře, chcete-li se dozvědět více o využití TČM v každodenním životě, či zvažujete terapii a chcete mě nejprve zažít na živo, nahlédněte do nabídky seminářů.
Domluvíme se spolu česko-slovensky, anglicky, španělsky či francouzsky.

Ilustrace možné společné cesty

Na prvním setkání celostní terapie si v rámci iniciální diagnostiky probereme s čím se potýkáte a vymyslíme jakou cestou bude nejlepší se vydat. Může jít o kombinací koučovacích rozhovorů a celostních terapií, nebo jen jedné z nich. Může se stát, že přijdete na koučovací setkání, při kterém zjistíte, že se potřebujete věnovat i Vaší tělesné schránce a domluvíme se na celostní terapii. Nejvhodnějsí kombinace se bude odvíjet od Vašeho záměru.

Reference

Renata S.
"Profesionální přístup, pozorné naslouchání a komplexní řešení problému, se kterým přicházím, to jsou jednoznačně výhody spolupráce s Markétou Zemčákovou. Jedná se opravdu o spolupráci, protože základ je Vaše odhodlání situaci řešit, investovat čas a finance do řešení a taktéž vědomě pracovat na zlepšení. Tím vším Vás provází po celou dobu velmi trpělivě a profesionálně právě Markéta. A za tento lidský přístup jí patří velké poděkování."
Kateřina Z.
"K Markétě jsem zavítala kvůli problémům s únavou, zvýšenými teplotami a celkovou vyčerpaností. Předtím jsem s tímto problémem navštívila svého obvodního lékaře. Ten mi udělal testy z krve a moči, ale žádné extrémní hodnoty nenašel. Napsal mi antibiotika, která mi nepomohla a můj stav se dlouhodobě nelepšil. Na konzultaci mi Markéta změřila puls a provedla diagnostiku z jazyka. Ptala se na můj způsob života, zjišťovala, co mi v životě chybí a co mě trápí. Snažila se určit, které emoce převažují v mém cítění a vnímání. Popisovala mi spojení orgánů s různými emocemi a společně jsme pátraly, kde je u mne „zakopaný“ pes. Tato zjištění si pak Markéta pospojovala se svými znalostmi v oblasti meridiánů, čaker, pentagramu atd. a sdělila mi, že mám problém s nízkou energií jater. Nabídla mi kapky s čínskými bylinami a k tomu tablety na podporu imunity od firmy Energy. Po 2 měsících užívání se můj zdravotní stav zlepšil. Teploty ustoupily a cítila jsem víc energie v každodenním životě. Je mi jasné, že jde teprve o začátek léčebného procesu. Markéta mi doporučila další varianty pro zlepšení mé kondice do budoucna– vhodná cvičení, úpravu stravy a další možnosti posilování jater. Jsem jí moc vděčná za pomoc a podporu. S důvěrou se na ni obrátím, pokud budu někdy řešit jiné problémy, ať zdravotní, nebo psychické."

Ceník

Koučink / NLP

60 minut

2000,- Kč

Celostní terapie: Iniciální diagnostika

(diagnostika, návrh terapie, doporučení bylin, ošetření)

90 minut

1500,- Kč

Celostní terapie: Konzultace

(po již proběhlé diagnostice ke kontrole stavu)

30 minut

500,- Kč

Relaxační terapie

(např. reflexní masáž, shiatsu, akupresura, reiki atd.)

60 minut

1000,- Kč

Celostní terapie: Základní balíček 5 samostatných terapií

(při platbě předem)
4500,- Kč

Seminář

(skupinové setkání na vybrané téma; cena na osobu v popisu semináře)

120 minut

Koučink, terapie i semináře probíhají v prostorách Cesta Integrity, Nálepkova 197/14, Brno Jundrov.
Pozn.: 200,- za každých dalších započatých 15 minut.
V nevyhnutelných případech lze Konzultace uskutečnit i online/telefonicky.
Iniciální setkání ať již koučinku či celostní terapie jsou splatná předem převodem na účet. Informace Vám budou zaslány při potvrzení termínu.
Prosba: Choďte včas, ať předejdeme narušení dalších domluvených setkání, včetně Vašeho.
Storno podmínky: V případě, že se nemůžete dostavit, napište mi SMS či email 48 hodin předem, jinak Vám bude setkání účtováno v plné výši. Nepřipravujte sebe ani ostatní o možnost cítit se lépe. Děkuji.

Rezervace

Rezervační systém nabízí termíny v mé praxi v Brně Jundrově, v případě, že potřebujete termín v Brně centru nebo v jiný než nabízený den, napište mi přes kontaktní formulář, sms nebo zavolejte.

Kontakt

V případě dotazů můžete použít následující formulář.
Jméno
E-mail
Telefon
Zpráva
Zpráva byla úspěšně odeslána.
Odeslání zprávy se nezdařilo.